Puikią sportinę formą įgavę Klaipėdos „Neptūno“ (3-2) krepšininkai įsirašę svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos D grupės varžybose.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Liublianoje (24:17, 32:30, 24:21 įveikė „Petrol Olimpija“ (1-4).

Klaipėdiečiai dominavo viso mačo metu, o slovėnai pirmavo tik pačioje mačo pradžioje. „Neptūnas“ dar antro kėlinio pradžioje įgijo solidžią 17 taškų persvarą (38:21) ir ją sėkmingai išlaikė iki pat trečiojo kėlinio pabaigos.

Šeimininkai ketvirtame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki šešių taškų, bet po K. Maksvyčio minutės pertraukėlės „Neptūnas“ atstatė dviženklę persvarą.

Nugalėtojams Tomas Delininkaitis vos per 15 minučių pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), po 16 Gytis Masiulis ir Jerai Grantas (9 atk. kam.), po 11 Osvaldas Olisevičius ir Laimonas Kisielius.

„Petrol Olimpija“ išsiskyrė 22 surinkęs Miha Lapornikas, buvęs žalgirietis Mirza Begičius pridėjo 14.