Prienų „Skycop” (4-5) namuose po dramatiškos kovos įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes” (3-6), o po veterano Mindaugo Lukauskio kojomis krito dar vienas Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rekordas.

„Skycop” svečius iš Pasvalio įveikė rezultatu 93:88 (19:29, 29:13, 18:23, 27:23).

Šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų deficitą (19:29), tačiau pavyzdingą antrąjį kėlinį sužaidę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iki ilgosios pertraukos jau buvo priekyje (48:42).

Po pertraukos vyko atkakli kova, pasvaliečiai neleido varžovams pabėgti į priekį, tačiau „Skycop” savo ruožtu neleido „Pieno žvaigždėms” nei karto persverti rezultato.

Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 1 taškas (66:65), o paskutinės dešimt minučių buvo kaip niekad įtemptos. Likus minutei komandas skyrė 2 taškai (88:86), tačiau galutiniame rezultate „Skycop” šventė pergalę 5 taškų skirtumu.

39-erių panevėžietis M. Lukauskis yra vyriausias lygos krepšininkas, o sekmadienį, rungtynių tarp „Skycop” ir „Pieno žvaigždžių” metu jis pagerino Robertui Giedraičiui priklausiusį perimtų kamuolių rekordą.

Iki šios dvikovos abu krepšininkai buvo perėmę po 949 kamuolius.

M. Lukauskis taip pat yra daugiausiai rungtynių LKL čempionate sužaidęs krepšininkas.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 19, Mike'as Bruesewitzas 17, Kšištofas Lavrinovičius ir Darjušas Lavrinovičius po 15, Mindaugas Lukauskis 14.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 24, Justinas Wattsas 21, Vytautas Šulskis 13.