Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL” čempionate buvo žaidžiamos 3 rungtynės. Centrinė dvikova vyko Vilniuje, kur vietos „Rytas” po ilgai užsitęsusios kelionės namo atrodė nesavas ir neprilygo Klaipėdos „Neptūnui”.

Klaipėdiečiai išvykoje „Ryto” krepšininkus nugalėjo rezultatu 66:78 (19:16, 22:15, 18:12, 19:23)

Į dvikovą Dainiaus Adomaičio vadovaujama komanda stojo neprabėgus nei parai nuo to laiko, kai sostinėje nusileido vilniečius iš Serbijos parskraidinęs lėktuvas.

Tiesa, tai atsispindėjo ir aikštėje, kurioje nuo pat pirmosios minutės ėmė dominuoti svečiai. „Neptūnas”, vedamas Jerai Granto, po pirmojo kėlinio turėjo trijų (16:19), o per ilgąją petrauką skaičiavo ir dešimties (31:41) taškų pranašumą.

Per pirmus du kėlinius „Ryto” aukštaūgiai Martynas Echodas ir Evaldas Kairys kartu buvo surinkę vos 6 taškus.

„Neptūno” vidurio puolėjas Jerai Grantas savo sąskaitoje tiek taškų turėjo jau po pirmų keturių dvikovos minučių ir toliau tęsė dominavimą po šeimininkų krepšiu.

Jis tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju ir viso pelnė 25. „Ryto” gretose rezultatyviausias ir sunkiai sustabdomas buvo Domminique Suttonas, pelnęs 23.

Trečiajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai dar labiau įgavo pagreitį ir prieš lemiamą ketvirtį atitrūko 16 taškų skirtumu (43:59), tačiau „Siemens” arenoje susirinkę sostinės komandos aistruoliai toliau aktyviai palaikė savo komandą.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai „atsigavo” ir likus dviem minutėm ekipas skyrė 7 taškai. Tiesa, svečiai dar labiau sumažinti atsilikimo neleido ir triumfavo 12 taškų skirtumu.

„Rytas“: Dominique‘as Suttonas 23, D.J. Seeley 12, Eimantas Bendžius 9.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 25, Lorenzo Williamsas 10, Osvaldas Olisevičius 9.