Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje buvo žaidžiamos pirmosios 11-ojo turo rungtynės. Svarbią pergalę svečiuose paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė „Manchester United” futbolininkai, rezultatu 2:1 (1:1) įveikę „Bournemouth” vienuolikę.

Į priekį pirmieji išsiveržė šeimininkai. 13-ąją minutę po puikaus perdavimo pasižymėjo jau 6-ą savo įvartį pelnęs C. Wilsonas (1:0). Svečiai rezultatą išlygino dar pirmajame kėlinyje, kai 35-ą minutę įmušė A. Martialis (1:1).

Antrojo kėlinio metu „raudonieji velniai” kūrė progą po progos, keliskart nuo įvarčio komandą skyrė vos keli centimetrai, tačiau išsiveržti į priekį nepavyko.

Tiesa, kai atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, P. Pogba netikėtai pasiuntė perdavimą į baudos aikštelę ir puikai į tai sureagavęs M. Rashfordas 92-ą minutę įrideno kamuolį į tuščius vartus. „Manchester United” triumfavo 1:2.

Tai buvo antroji Jose Mourinho auklėtinių pergalė iš eilės. „Bournemouth” savo ruožtu nutraukė sėkmingų rungtynių seriją ir pralaimėjo pirmąkart po 6 pergalingai arba lygiosiomis susiklosčiusių dvikovų.

Po 11 turų abi komandos yra surinkusios po lygiai (20) taškų ir rikiuojasi 6-7 vietose.