Britas Lewisas Hamiltonas penktą kartą savo karjeroje tapo „Formulės 1“ čempionu. Sekmadienį „Mercedes“ žvaigždė finišavo ketvirtoje vietoje Meksikos GP ir to užteko, kad likus dar dvejoms lenktynėms taptų nebepavejamu konkurentams.

Dabar britas turi 346 taškus, o antrą vietą užimantis S. Vettelis tik 276. L.Hamiltonas pagal titulų skaičių susilygino su legendiniu argentiniečiu Juanu Manueliu Fangio. Dabar priešakyje tik Michaelis Schumacheris, F1 čempionu tapęs septynis kartus.

Lenktynes laimėjo „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, antrą ir trečią vietas užėmė „Ferrari“ duetas, atitinkamai Sebastianas Vettelis (+17,316 sek.) ir Kimi Raikkonenas (+49,914 sek.).

L. Hamiltonas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 18,738 sek.

Iki pirmenybių pabaigos dar liko Brazilijos ir Abu Dabio etapai.