24
„Chelsea“ lieka nepralaimėjusi (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos dešimtojo turo rungtynėse pergalę įsirašė Londono „Chelsea“, tuo tarpu kito miesto grando pergalių serija nutrūko.

24

Unai Emery auklėtiniai Londono „Arsenal“ išvykoje 2:2 (0:1) sužaidė su „Crystal Palace“. Prieš tai „kanonieriai“ buvo laimėję septynis kartus iš eilės.

Šeimininkai pirmavo, kai per pridėtą pirmo kėlinio laiką 11 m baudinį realizavo Luka Milivojevičius.

Vis tik „Arsenal“ davė atsakymą vos prasidėjus antram kėliniui – netruko pasižymėti Granitas Xhaka (51 min.) ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (56 min.). Gaboniečiui tai buvo jau septintasis įvartis šiame „Premier“ lygos sezone.

Tačiau teisėjas skyrė ir antrą 11 m baudinį į svečių vartus, o jį 83-ąją minutę ir vėl realizavo L. Milivojevičius.

Kitose rungtynėse ramiau reikalus sutvarkė „Chelsea“, žaidusi be atakų lyderio ir didžiausios savo žvaigždės Edeno Hazardo. Maurizio Sarri auklėtiniai išvykoje 4:0 (1:0) sutriuškino „Burnley“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Alvaro Morata (22 min.), Rossas Barkley (57 min.), Willianas (62 min.) bei Rubenas Loftus-Cheekas (90+3 min.).

Po šios pergalės „Chelsea“ pakilo į antrą vietą su 24 taškais. „Arsenal“ su 22 liko ketvirtas. Paskutinėse sekmadienio rungtynėse susitiks „Manchester United“ ir Londono „Everton“.