Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ siekė antrosios savo pergalės FIBA Čempionų lygoje. Išvykos rungtynėse Belgijoje klaipėdiečiai po įtemptos dvikovos rezultatu 91:89 (26:24, 28:22, 19:18, 18:25) apmaudžiai nusileido Ostendės „Filou“ ekipai.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai atsilikinėjo beveik visą rungtynių laiką, „Neptūnas“ dar trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo 14 taškų deficitą (59:73), tačiau ketvirtą kėlinį sėkmingai sužaidusi Klaipėdos komanda turėjo progą netgi išplėsti pergalę.

Deja, ja klaipėdiečiai nepasinaudojo ir lemiamą akimirką patyrė nesėkmę.

Tomas Delininkaitis sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes per du pastaruosius sezonus. Jis pelnė 26 taškus.

Puikią formą demonstruojantis „Neptūnas“ per pastarąsias 6 rungtynes, įskaitant ir LKL, buvo pasiekęs 5 pergales.

„Filou“: Elias Lasisi, T.J. Williamsas ir Dušanas Djordževičius po 14, Marinas Maričius 12, Nemanja Djurisičius 11.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 26, Osvaldas Olisevičius ir Kyle‘as Weaveris po 13, Simas Galdikas 12.