31
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Antrą pergalę UEFA Čempionų lygos E grupėje pasiekė šį sezoną stringantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Jie išvykoje 2:0 (0:0) įveikė Atėnų AEK.

31

Po šios pergalės „Bayern“ bent trumpam tapo vienvaldžiu grupės lyderiu. Po trejų sužaistų mačų vokiečiai turi septynis taškus. AEK lieka be pergalių ir be taškų.

„Bayern“ strigo pirmajame kėlinyje, bet viską išsprendė per kelias akimirkas antrajame.

Tada 61 minutę pasižymėjo Javi Martinezas ir darni AEK žaidėjų gynyba subyrėjo. Tuo pasinaudojo Robertas Lewandowskis, padvigubinęs svečių persvarą prabėgus vos dviems minutėms.