Kauno „Žalgirio“ (6/1) komanda atkakliose „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose 88:75 (24:22, 18:19, 22:18, 24:16) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (2/4).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui lyderystę pademonstravo Leo Westermannas, pasižymėjęs perimtu kamuoliu bei penkiais taškais iš eilės.

Netrukus labai svarbų tritaškį, leidusį žalgiriečiams įgauti rekordinę šio mačo persvarą, likus dviem su puse minutės pataikė Thomasas Walkupas, o po nesėkmingos „Dzūkijos“ atakos arčiau pergalės „Žalgirį“ priartino tas pats L. Westermannas – 86:75.

Tai buvo lemiami tritaškiai, po kurių „Dzūkija“ nebeatsitiesė.

Iki tol alytiškiai solidžiai atrodė nuo pirmųjų minučių ir neleido „Žalgiriui“ labiau atitrūkti. Pirmajame kėlinyje žalgiriečiams pavyko atitolti tik 5 taškais, o antrajame ketvirtyje „Dzūkija“ jau persvėrė rezultatą – 40:35.

Po pertraukos istorija kartojosi: „Dzūkija“ toliau rodė agresyvumą ir žalgiriečių maksimali persvara siekė 5 taškus. Taip nutiko ir dėl klaidų puolime bei gynyboje, ir dėl metimų, kurių keli kartojimai šeimininkams niekaip nebuvo sėkmingi.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 20, Aaronas White’as 14, Thomasas Walkupas 12 (8 atk. kam.), Nate’as Woltersas ir Leo Westermannas (2/2 trit.) – po 11, Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis (1/5 trit.) – po 7, Antanas Kavaliauskas 4.

„Dzūkija“: Waverly Austinas 13, Egidijus Dimša (8 atk. kam.) ir Kendrickas Brownas (5 rez. perd.) – po 12, Dominykas Domarkas 10, Artūras Jomantas 8, Paulius Petrilevičius 5.

„Dzūkija“ šiame mače padarė 17 klaidų, bet tai netrukdė priešinti „Žalgiriui“, klydusiam 8 sykius.

Alytiškiai taip pat atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (20 prieš 14), geriau kovojo dėl kamuolių (32 prieš 28) bei daug geriau metė dvitaškius: kauniečių taiklumas – 56 proc. (23/41), alytiškių – 80 proc. (21/26).