Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate vyko dvejos rungtynės. Pergalę namų arenoje iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, o vėliau Klaipėdoje vietos „Neptūnas“ (6-1) priemė Utenos „Juventus“ (2-5) krepšininkus. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) šventė šeimininkai.

Blankokai rungtynes pradėję Klaipėdos krepšininkai pirmojo kėlinio metu atsilikinėjo 8 taškais, tačiau varžovams neleido pabėgti ir nuo antrojo ketvirčio diktavo rungtynių tempą.

Per ilgąją pertrauką komandas skyrė 4 taškai (39:35), o prieš lemiamą ketvirtį Kazio Maksvyčio auklėtiniai skaičiavo 6 taškų (61:55) pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje tapo aišku, kad tvirtai kovoję Utenos krepšininkai šioje dvikovoje teigiamo rezultato nepasieks ir „Neptūnas“ iškovos dar vieną pergalę. Dvikovą klaipėdiečiai laimėjo 11 taškų skirtumu.

Verta paminėti, kad Utenos „Juventus“ per paskutines 3 minutes nepelnė nei taško. Tai buvo trečiasis šios komandos pralaimėjimas iš eilės.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15, Lorenzo Williamsas 13, Gyis Masiulis 11, Jerai Grantas 10.

„Juventus“: Kenny Gainesas 18, Karolis Guščikas 14, Marius Runkauskas 10.