Šeštadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Vilniuje „Rytas“ (5/1) neturėjo vargo su Šiaulių „Šiauliais“ (6/0) ir svečius nugalėjo rezultatu 90:63 (22:16, 21:18, 22:16, 25:13).

„Šiauliai“ išvykoje kovojo du kėlinius. Iki ilgosios pertraukos vilniečiams nepavyko susikurti didelio pranašumo (43:34), todėl „Šiaulių“ gerbėjai galėjo tikėtis ir kur kas palankesnės rungtynių baigties.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ pradėjo tolti ir tapo nebepavejami. Prieš lemiamą ketvirtį vilniečiai jau skaičiavo 15 taškų pranašumą, o ketvirtajame prasidėjo šeiminikų „šou“ – įpusėjus lemiamam ketvirčiui Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pirmavo jau 30 taškų skirtumu.

Tiesa, šiauliečiai šiek tiek sumažino atsilikimą ir dvikovą pralaimėjo 27 taškais.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas 16, Deivydas Sirvydis 14, Evaldas Kairys 13, Arnas Butkevičius 12.

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 16, Antanas Udras 10, B. Griciūnas 10, Christianas Terellas 6.

„Šiauliai“ išgyvena košmarišką sezoną pradžią. Antano Sireikos auklėtiniai šį sezoną oficialiose varžybose dar nėra iškovoję nė vienos pergalės.

Vėliau pasibaigusioje dvikovoje Pasvalyje, kur vietos „Pieno žvaigždės“ priėmė „Lietkabelio“ krepšininkus, pergalę rezultatu 87:81 (21:15, 16:16, 27:25, 23:24) šventė šeimininkai.

Savo pranašumą pasvaliečiai įrodė jau pirmajame kėlinyje, o per likusias 30 minučių panevėžiečiams nepavyko nei karto persverti rezultato. Ketvirtajame kėlinyje tapo aišku, kad „Lietkabelis“ varžovų nebepavys, tačiau svečiai žaidė iki paskutinio teisėjo švilpuko ir dvikovą pralaimėjo 6 taškų skirtumu.

Verta paminėti, kad „Lietkabelis“ vertėsi be vieno šio sezono lyderių Donato Tarolio. Jis iš rikiuotės iškrito daugiau nei trims savaitėms.