Naktį iš antradienio į trečiadienį kitoje Atlanto pusėje krepšinio gerbėjai būriavosi į arenas. Rungtynėmis tarp Bostono „Celtic“ ir Filadelfijos „76ers“ prasidėjo naujasis NBA sezonas.

Viso šiąnakt buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmąją sezono pergalę užtikrintai, rezultatu 105:87 (21:21, 26:21, 30:24, 28:21) įveikę „76ers“, pelnė „Celtic“.

Šeimininkų pranašumas pradėjo ryškėti dar antrajame dvikovos kėlinyje, o trečiajame ketvirtyje komandas skyrė jau 14 taškų. Stabilų žaidimo tempą išlaikę Bostono krepšininkai išsaugojo pranašumą iki pat runtynių pabaigos ir šventė pirmą pergalę NBA trofėjaus link.

Po dešimties mėnesių reabilitacijos į krepšinio aikštę sugrįžo ir vienas „Celtic“ lyderių Gordonas Haywardas. Audringais aplodismentais sutiktas krepšininkas pelnė 10 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė Jaysonas Tatumas, svečių ekipoje geriausiai sekėsi Ben'ui Simmonui.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (9 atk. kam., 3 rez. perd.), Marcusas Morrisas 16 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 12, Terry Rozieras 11, Gordonas Haywardas 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 23 (10 atk. kam.), Benas Simmonsas 19 (16 atk. kam., 8 rez. perd.), JJ Redickas 16, Robertas Covingtonas 8.

Antrosiose naujojo sezono rungtynėse susitiko Oaklando „Golden State Warriors“ ir Oklahomos „City Thunder“ komandos. Pergalę rezultatu 108:100 (31:23, 26:24, 26:32, 25:21) iškovojo šeimininkai.

Į pirmąją sezono pergalę "GSW" vedė Stephano Curry ir Kevino Duranto tandemas. Kartu jie pelnė 59 taškus.

Rungtynės iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos vyko įtemptai, komandoms nepavyko atitrūkti nuo varžovų ir, likus 2 minutėms, Oklahomos komanda buvo priartėjusi vieno taiklaus metimo skirtumu (99:97). Tiesa, po to sekę kelios nesėkmingos atakos, o tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 9:3 ir savo žiūrovams padovanojo pirmą pergalę.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Kevinas Durantas 27, Klay Thompsonas 14, Damianas Jonesas 12, Kevonas Looney 10... Draymondas Greenas 2 (13 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Thunder“: Paulas George'as 26, Denisas Schroderis 21, Stevenas Adamsas 17 (11 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8.