Antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/4) komanda, kuri svečiuose po permainingos kovos 86:80 (31:13, 22:30, 11:20, 22:17) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (1/5).

Prieš paskutinį ketvirtį pasvališkiai pirmavo minimaliai, tačiau vėliau septyni taškai iš eilės išvedė į priekį šeimininkus – 72:68.

„Pieno žvaigždės“ rezultatą lygino likus 4 minutėms, kuomet išnaudojo baudų metimus (76:76), o kol „Nevėžis“ klydo ir šaudė pro šalį, varžovai šansus išnaudojo bei spurtavę 11:0 atsidūrė šalia pergalės – 83:76. Per paskutinę minutę ją beliko įtvirtinti.

„Pieno žvaigždėse“ debiutavęs Yannickas Franke’as lemiamu metu padėjo savo komandai ir iš viso per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir 3 sykius pažeidė taisykles. Naujoko sąskaitoje – 7 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždžių“ komanda galingai pradėjo rungtynes ir vedama legionierių atitrūko 15:3. Kol „Nevėžio“ puolimas strigo, kitokia situacija buvo svečių pusėje, todėl skirtumas tarp ekipų tik dar labiau augo – 31:13.

Vis tik vėliau, aikštelės šeimininkai sugrįžo į rungtynes ir davė rimtą kovą svečiams iš Pasvalio.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 17, Lance’as Jeteras 16, Yannickas Franke’as 11, Ivaras Žviguris 10, Karolis Petrukonis ir Vytautas Šulskis – po 9.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 22 (1/7 trit.), Jonas-Christopheris Fulleris 18, Gabrielius Maldūnas 9, Nikita Balašovas ir Valdas Vasylius (7 atk. kam.) – po 8.

Kitose rungtynėse dviženklį deficitą ketvirtajame kėlinyje iššvaistęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4/1) vis tiek iškovojo pergalę 79:73 (22:14; 26:26; 20:16; 11:17) prieš „Šiaulius“ (0/5).

Vos keturis tritaškius iš 18 (22%) pataikiusį „Lietkabelį“ į pergalę vedė Mindaugas Kupšas ir Michaelas Morrisonas, kurie pelnė po 14 taškų.

„Šiaulių“ gretose šiame susitikime išsiskyrė 14 taškų pelnęs Cedrickas Bowenas ir 13 pridėjęs Evaldas Šaulys. „Šiauliai“ šiose rungtynėse pataikė vos vieną baudos metimą iš trijų.