Prienų „Skycop“ galingai pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Praėjusį sezoną paskutinę vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užėmusi komanda parodė savo jėgą prieš Nacionalinės krepšinio lygos čempionus.

Geležinę gynybą demonstravę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 78:54 (20:10, 21:12, 25:12, 12:20) sutalžė Šakių „Vyčio“ krepšininkus bei viena koja atsidūrė antrajame Karaliaus Mindaugo taurės etape.

Pirmajame turnyro etape komandos tarpusavyje žaidžia dvejas rungtynes, o geresnį taškų santykį po jų turinti ekipa patenka į kitą etapą. Atsakomosios šios poros rungtynės vyks spalio 16 dieną Prienuose.

Į pergalę pirmojoje akistatoje „Skycop“ vedė spindėjęs Darjušas Lavrinovičius, kuris vos per 12 minučių surinko 18 taškų. 11 taškų pridėjo Martynas Gecevičius. Pralaimėtojams po 13 taškų surinko Paulius Semaška bei Karolis Brusokas, dar atkovojęs ir 11 atšokusių kamuolių.

„Betsafe-LKL“ atstovai į priekį pabėgo jau pirmosiomis susitikimo minutėmis. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo 14:2. Antrajame ketvirtyje „Skycop“ pradėjo ankstyvą varžovų triuškinimą. Po D. Lavrinovičiaus ir Martyno Gecevičiaus tritaškių svečiai nutolo 36:18.

Po pertraukos vaizdas ant parketo nepasikeitė. V. Šeškaus kariauna toliau didino savo pranašumą ir kiek sustojo tik ketvirtajame kėlinyje, nepaisant to, nuskambėjus finalinei sirenai „Skycop“ šventė užtikrintą pergalę.