Pirmadienio popietę Kinijoje, Šendžene, vyko dar vienerios ikisezoninės NBA rungtynės. Dallaso „Mavericks“ po permainingos kovos rezultatu 115:112 (30:29, 27:32, 29:25, 29:26) įveikė Filadelfijos „76ers“, o komandos naujokas ir trečiasis šių metų šaukimas Luka Dončičius buvo rezultatyviausias.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Dončičius per 26 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir svariai prisidėjo prie „Mavs“ revanšo. Pirmame šių komandų susitikime Šanchajuje pergalę rezultatu 114:120 šventė „76ers“.

Filadelfijos komandoje ir toliau užtikrintai rungtyniauja Joelis Embiidas. Jis vien per pirmus du kėlinius pelnė 20 taškų, o viso dvikovoje savo komandai pelnė 29, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, rungtynėse netrūko žaidybinio broko. „76ers“ suklydo 35 kartus (7 iš jų – Benas Simmonsas), „Mavericks“ – 26 kartus.