50
Rungtynių akimirkos (Greta Skaraitienė/Fotobankas)

Dainius Adomaitis daugiau nenori matyti to, ką išvydo ketvirtame rungtynių prieš Kauno „Žalgirį“ kėlinyje. Vilniaus „Ryto“ treneris neieškojo pasiteisinimų ir atskleidė, kad intensyviai ieško naujoko.

50

Vilniečiai sekmadienį namie 69:76 nusileido Lietuvos čempionams, nors ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 68:54. Vėliau jie pralaimėjo aštuonių minučių atkarpą 0:22 ir pirmą kartą suklupo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

„Krepšinis yra labai paprastas žaidimas. Tai sprendimų žaidimas. Mūsų sprendimai iki ketvirto ketvirčio, su pirmų mačo minučių išlyga, buvo neblogi tiek puolime, tiek gynyboje. Bet ketvirtame kėlinyje paėmėme ir sugriuvome. Mūsų 8-9 klaidas jie pavertė lengvais taškais, dėl kurių neturėjo dirbti.

Gynyboje, kur turėjome rizikuoti, pametėme galvas ir jie iš karto mus nubaudė.

Galiu ieškoti daug pasiteisinimų, bet į tokias situacijas papulsime viso sezono metu. Turime išmokti tokiais momentais priimti gerus sprendimus“, - kalbėjo treneris.

Jis pripažino, kad griūčiai įtakos turėjo ir maža rotacija, bet jos nekaltino. „Rytas“ dar ieško naujoko ir turėjo verstis be Chriso Kramerio, o rungtynių metu traumą gavo ir Margiris Normantas.

„Nereikia ieškoti pasiteisinimų nuovargyje ar kažkur. Neieškau pasiteisinimų. Privalome išmokti priimti sprendimus, kai esame pavargę“, – nukirto D. Adomaitis.

Trenerio teigimu, „Rytas“ dabar ieško 2-3 pozicijoje galinčio žaisti krepšininko, nes įžaidėjo rinkoje tiesiog nėra tokio, kokio reikia.

„Arba turėtume laukti 3-4 savaites, ko negalime sau leisti“, – laiką skaičiavo strategas.