38
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Jose Mourinho kariauna įspūdingu stiliumi išvengė dar vieno pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygoje. „Manchester United“ namie panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 3:2 (0:2) įveikė „Newcastle“.

38

Svečiai „raudonuosius velnius“ šaltu dušu numaudė per pirmas dešimt rungtynių minučių - pasižymėjo Kenedy (7 min.) ir Yoshinori Muto (10 min.).

Iš itin sunkios padėties „ManUtd“ išlipo per paskutines dvidešimt rungtynių minučių. 70-ąją minutę pasižymėjo Juanas Mata, dar po šešių minučių rezultatą išlygino Anthony Martialas.

90-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Alexis Sanchezas. Tai buvo pirmasis čiliečio įvartis šiame sezone.

Po šios pergalės „Manchester United“ pakilo į aštuntą poziciją (13 tšk.), „Newcastle“ lieka be pergalių ir priešpaskutiniai (2 tšk.).