Futbole nutinka visko, tačiau tai, ką savaitgalį išvydo antroje Anglijos futbolo lygoje rungtyniaujančio „Notts County“ gerbėjai, sujaudins ne vieną.

Ilgosios pertraukos metu klubas išpildė vieno ištikimiausių gerbejų viso gyvenimo norą. Taip klubo vadovybė norėjo spėti atsidekoti už nuolatinį ir nuoširdų palaikymą.

Senatvine demensija sergantis 94-erių britas Roy Prentice'as ilgus metus „Notts County“ komandą palaikė iš tribūnų, tačiau to vėliau daryti nebeleido liga.

Kiek anksčiau savo artimiesiems britas jautriai užsiminė, kad prieš mirtį norėtų išpildyti savo gyvenimo svajonę ir savų žiūrovų akivaizdoje, „Notts County“ stadione, įmušti įvartį.

Roy Prentice'as su kelių žmonių pagalba pasiekė 11 metrų baudinio žymą ir begalinių pastangų dėka pelnė pirmąjį savo gyvenimo įvartį.

Jį aplodismentais palydėjo gausiai stadione susirinkę žiūrovai, o akimirka, kuomet kamuolys kerta vartų linija, tapo neįtikėtinai jautria ne tik pačiam senjorui, bet ir visiems širdį turintiems žmonėms.

Po ilgosios pertraukos į dvikovą grįžę „Notts County“, tarsi dar kartą išreikšdami pagarbą, iškovojo pirmąją sezono pergalę. Rezultatu 2:1 buvo įveikta „Crewe Alexandra“ komanda.