Į Los Andželo „Lakers“ komandą perėjęs LeBronas Jamesas vietiniams gerbėjams pirmąkart prisistatė naktį iš antradienio į trečiadienį. „Staples Center“ arenoje vyko draugiškos rungtynės, kurių metu L. Jamesas dovanojo ne vieną efektingą epizodą.

Ikisezoninėse rungtynėse „Lakers“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 111:113 (33:26, 26:22, 25:30, 27:35) nusileido Denverio „Nuggets“, o LeBronas dvikovoje žaidė 15 minučių, per kurias pelnė 13 taškų, atkovojo ir peremė po 3 kamuolius.

Pirmuosius savo taškus namų arenoje L. Jamesas pelnė sužaidus 6 minutes, o viso jis rungtyniavo iki ilgosios pertraukos, kurios metu „Lakers“ pirmavo rezultatu 59:48. Tiesa, vėliau Los Andželo komanda persvarą iššvaistė ir susitikimą pralaimėjo vienu tašku.