Sekmadienio popietę Alytuje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalas. Jame Vilniaus „Žalgiris“ be vargo rezultatu 3:0 (2:0) įveikė praėjusiais metais taurę iškovojusius Kauno „Stumbro“ futbolininkus. Vilniečiai po vienerių metų pertraukos finale nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir trofėjų sugrąžino į sostinę.

„Žalgiris“ į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje, kai 34-ą minutę pirmą rungtynių įvartį pelnė komandos kapitonas Tomašas Šimkovičius (1:0).

Po dešimties minučių, 44-ąją finalinių rungtynių minutę, vilniečių persvarą padvigubino Marko Tomičius (2:0).

Antrajame kėlinyje „Stumbras“ siekė išlyginti rezultatą, kovojo, tačiau realių progų pasižymėti sukurti nepavyko. Pačioje rungtynių pabaigoje, 87-ą minutę, Marquinhos pelnė ir trečią vilniečių įvartį (3:0).

Komanda kartu su gausiai Alytuje susirinkusiais gerbėjais atšventė trečią įvartį ir vos po kelių minučių rungtynių teisėjas paskelbė finalo pabaigą.

Vėliau Alytaus miesto stadione vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Joje aplodismentais apdovanoti ir „Stumbro“ futbolininkai, antrus metus iš eilės iškopiantys į taurės finalą.

„Stumbras“ į šių metų finalą iškopė pusfinalyje 4:0 nugalėjęs Alytaus „Dainavą“, o „Žalgiris“ rezultatu 3:0 nukovė „Kauno Žalgirį“.

Ši pergalė finale Vilniaus komandai buvo aštuntoji iš eilės. Taip pat, tai jau ketvirtos rungtynės, kuriose vilniečiai nepraleidžia įvarčio.