Vieno žymiausių pasaulio futbolo trenerių Jose Mourinho kėdė braška vis stipriau. Jo vadovaujama „Manchester United“ pralaimėjo dar vienas rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje.

„Raudonieji velniai“ Išvykoje rezultatu 1:3 (0:2) neprilygo lygos vidutiniokams „West Ham“, o tai buvo jau 3 pralaimėjimas per 7 lygos turus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 5-ą minutę, kuomet F. Andersonas pasiuntė kamuolį į vartus kulniuku (1:0). Prieš pirmojo kėlinio pabaigą, 43-ą minutę rezultatą padvigubino V. Lindeliofo įvartis į savus vartus (2:0).

Antrame kėlinyje, 71-ą minutę, M. Rasfhordas rezultatą sušvelnino (2:1), tačiau netrukus, 74-ąją, M. Arnautovičius pelnė pergalę garantavusį įvartį (3:1).

Šią savaitę žiniasklaidoje netilo kalbos apie tai, kad dar vienas pralaimėjimas turėtų reikšti J. Mourinho, kaip komandos vairininko, eros pabaigą.

Antradienį strategas po žodinio konflikto su vienu komandos lyderiu Poliu Pogba iš pastarojo atėmė vicekapitono pareigas. Po to, tą patį vakarą, buvo pralaimėta antros Anglijos lygos komandai, o užsienio žiniasklaidoje po šio incidento kalbėta, kad netrukus „Manchester United“ komandoje įvyks rimtos permainos.

Tampa panašu, kad tokios kalbos nebuvo „iš piršto laužtos“ ir tinkamai išspręsti vidinių problemų komandai toliau nesiseka.

Kaip šią savaitę skelbė katalonų dienraščio „Sport“ žurnalistas, klubo vadovybė artimiausiu metu turės paaukoti vieną iš dviejų Mančesterio ekipos lyderių – arba P. Pogbą, arba J. Mourinho.

Šiuo metu „Manchester United“ Anglijoje užima 8 vietą, tačiau likusios 18 komandų dar turi vienerias rungtynes atsargoje. Jos vyks šeštadienio popietę, 17 val. Lietuvos laiku.