Penktadienio vakarą futbolo gerbėjai gausiai rinkosi į LFF stadioną Vilniuje, kuriame susitiko A lygos viršūnėje esančios Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipos. Pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) šventė vilniečiai.

Tai buvo jau 4-asis komandų susitikimas šiame A lygos sezone. Pirmuosius du susitikimus laimėjo Marijampolės ekipa, tačiau po šio vakaro pergalių santykis išsilygino.

Rungtynės Vilniuje vyko aukštu tempu, tačiau komandoms sukurti daug pavojingų progų nepavyko. Tai galbūt lėmė šių rungtynių svarba – vilniečiams šis pralaimėjimas reikštų, kad nuo pirmoje vietoje esančios „Sūduvos“ būtų atsiliekama jau 8 taškais.

„Žalgirį“ į pergalę 54-ąją minutę atvedė vienintelio rungtynių įvarčio autorius M. P. Mbodj. Po šio įvarčio vilniečiai atkakliai gynėsi ir patys buvo sukūrę kelias geras progas pasižymėti, o „Sūduvai“ kurti prie varžovų vartų šįvakar sekėsi sunkiai.

Paskutiniosiomis rungtynių minutėmis marijampoliečiai stengėsi išplėšti bent tašką, tačiau rimtesnio pavojaus svečiai taip ir nesukūrė.

Po 22 turų „Sūduva“ yra surinkusi 51 tašką, „Žalgiris“ – 49.