Ketvirtadienį prasidėjusi UEFA Europos lyga futbolo gerbėjams pateikė nemažai siurprizų – Kipre vienas futbolininkas bešvęsdamas įvartį įkrito į duobę, o Vokietijoje, Leipcige, buvo pelnytas vienas gražiausių šio sezono įvarčių. Beje, jis „Salzburg“  komandai garantavo pergalę.

Leipcigo mieste ketvirtadienio vakarą susitiko dvi „Red bull“ komandos. Savų žiūrovų akivaizdoje vietos RB „Leipzig“ rezultatu 2:3 (0:2) nusileido svečiams iš Austrijos – RB „Salzburg“ ekipai.

88-ąją rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus (2:2), tačiau vėliau svečiai sukūrė tai, kas primena stebuklą.

Po chaoso aikštės viduryje, vienas „Salzburg“ futbolininkas griūdamas „kulniuku“ perdavė kamuolį komandos draugui į priekį, o šis, dar nenusileidusį kamuolį tokiu pačiu būdu pasiuntė dar toliau – komandos puolėjui F. Gulbrandsenui.

F. Gulbrandsenas po tokių netikėtų komandos draugų veiksmų atsidūrė vienas prieš vartus ir dvikovoje „vienas prieš vieną“ įveikė varžovų vartininką.

Šis 89-ą rungtynių minutę pelnytas įvartis tapo pergalingu, o futbolo gerbėjai vaizdo įrašu pradėjo dalintis dar net nesibaigus dvikovai.

„Čia turbūt dėl energetinio gėrimo, kuris remia abi komandas...“, – juokavo internautai.

(pergalingas įvartis nuo 4:04)