24
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

„Manchester United“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje. Jose Mourinho auklėtiniai penktojo turo rungtynėse išvykose 2:1 (2:0) nugalėjo „Watford“ futbolininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė ir pirmi prarasti taškai šiame sezone.

24

„Watford“ „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi ketvirtoje (12 tšk.), „ManUtd“ aštuntoje vietoje (9 tšk.).

Mančesterio ekipai įvarčius pelnė Romelu Lukaku (35 min.) bei Chrisas Smallingas (38 min.). 65-ąją minutę rezultatą sušvelnino Andre Gray’us.

Rungtynes „ManUtd“ baigė dešimtiese. Nemanja Matičius jau per paskutines antro kėlinio pridėto laiko sekundes užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas lauk.