20
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Penktajame Anglijos „Premier“ lygos ture pergales įsirašė Londono „Chelsea“, „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“.

20

„Chelsea“ ekipa namie 4:1 (2:1) įveikė „Cardiff“ ir šventė jau penktą pergalę iš tiek pat galimų. Maurizio Sarri auklėtiniai dėl geresnio įvarčių santykio tapo pirmenybių lyderiais ir į antrą vietą nustūmė „Liverpool“. Abi ekipos turi po 15 taškų. „Cardiff“ su 2 taškais žengia šešioliktoje vietoje.

Šeimininkai atsiliko po Solo Bambos įvarčio (16 min.), bet tada prabilo Edenas Hazardas, mušęs „hat-tricką“. Belgas pasižymėjo 37 ir 44 minutėmis po Olivier Giroud perdavimų, o trečią įvartį pridėjo realizuodamas 11 m baudinį 80-ąją minutę.

Svečių traiškymą po trijų minučių pabaigė Willianas, pelnęs ketvirtą „Chelsea“ įvartį.

Tuo tarpu Mančesteryje Pepo Guardiolos vadovaujami ir čempionų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai 3:0 (2:0) sutriuškino „Fullham“.

Čempionu į priekį jau 2 minutę išvedė Leroy’us Sane. Vėliau įvarčius mušė Davidas Silva (21 min.) ir Raheemas Sterlingas (47 min.).

„ManCity“ pakilo į trečią vietą (13 tšk.), „Fullham“ nukrito į penkioliktą poziciją (4 tšk.).

Trečią pergalę iš eilės šventė ir „Arsenal“, kuris išvykoje 2:1 (0:0) palaužė „Newcastle“. Pergalę atnešė Granito Xhaka (49 min.) ir Mesuto Ozilo (58 min.) įvarčiai. Rezultatą sušvelnino Claranas Clarkas (90+1 min.).

„Arsenal“ pakilo į septintą poziciją (9 tšk.), „Newcastle“ turi vos tašką ir užima 18-ąją vietą.