35
Anglija – Ispanija rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Europos stadionuose sužaistos septynios UEFA Tautų lygos rungtynės. Pagrindinėje šio vakaro dvikovoje A lygos varžybose Ispanijos futbolo rinktinė išvykoje 2:1 palaužė Angliją.

35

Legendiniame „Wembley“ stadione pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai 11-ą minutę Marcusas Rashfordas nuginklavo Davido De Gea saugomus vartus.

Anglai pranašumu džiaugėsi vos pora minučių. Netrukus pusiausvyrą rungtynėse atstatė Saulis Niguezas (13 min.).

32-ą minutę svečius į priekį išvedė komandos draugo perdavimą „uždaręs“ Rodrigo.

Anglas Danny Welbeckas per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą prieš D.De Gea ir neįskaitė įvarčio.