Jaunimo pagrindu sudaryta Lietuvos komanda du kėlinius puikiai kovėsi su Suomijos vyrų krepšinio rinktine, bet galiausiai subyrėjo trečiajame ketvirtyje.

Arvydo Gronskio auklėtiniai Suomijoje varžovams nusileido 75:103 (21:26, 23:21, 7:31, 24:25).

Jaunimos prieš šį mačą gavo nelengvą užduotį – pakeisti Lietuvos vyrų rinktinę. Iš pradžių buvo sutarta, kad šiose rungtynėse pasirodys Dainiaus Adomaičio vadovaujama pagrindinė šalies rinktinė, bet dėl pasikeitusios treniruočių stovyklos datos vyrams teko ieškoti pakeitimo.

Lietuviai neblogai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio viduryje po Margirio Normanto dvitaškio net pirmavo 28:26.

Iki pat ilgosios pertraukos aikštėje vyko lygi ir atkakli kova, vis tik po jos suomiai į aikštę išėjo žymiai labiau susikaupę ir per trečią kėlinį nušlavė jaunuosius Lietuvos krepšininkus. Trečią ketvirtį Suomija laimėjo net 31:7.

Lietuvai Marekas Blaževičius pelnė 25 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, 12 pridėjo Karolis Giedraitis, po 11 taškų surinko M.Normantas ir Einaras Tubutis.

Pagrindinę šalies rinktinę sirgaliai galės išvysti sekmadienį – tada Vilniuje bus žaidžiama su Latvija.

„Perlo“ komandoje šį vakarą žaidė Margiris Normantas, Robertas Keliačius, Karolis Giedraitis, Mykolas Astrauskas, Simas Jarumbauskas, Aistis Pilauskas, Ąžuolas Tubelis, Einaras Tubutis, Erikas Jermolajevas, Marekas Blaževičius, Ernestas Naruševičius ir Domantas Vilys.