Draugišką keturių komandų turnyrą Panevėžio „Lietkabelis“ pradėjo fantastiška pergale. Trijų pratęsimų pareikalavusioje dvikovoje panevėžiečiai 114:113 (25:16, 16:20, 21:18, 18:26, 8:8, 12:12, 14:13) nugalėjo Ukrainos čempionę Čerkasų „Mavpy“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau žaidė „Lietkabelis“, kuris susikrovė 9 taškų pranašumą – 25:16. Antrajame ketvirtyje ukrainiečiai atsitiesė ir iki pertraukos priartėjo – 36:41.

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai kontroliavo situaciją ir prieš lemiamą atkarpą turėjo 8 taškų atotrūkį – 62:54. Vis dėlto ketvirtajame ketvirtyje „Mavpy“ pasivijo „Lietkabelį“ ir išplėšė pratęsimą – 80:80.

Nugalėtojo nepavyko išsiaiškinti nei per pirmąsias pridėtas 5 minutes (88:88), nei per antrąsias – 100:100. Trečiajame pratęsime „Lietkabelis“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 114:113.

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 19 (5/7 dvitaškiai, 7 rez. perd.), Saulius Kulvietis 18, Simas Jasaitis 15 (3/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas (8/8 baudos metimai, 7 atk. kam.) ir Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) po 14, Paulius Valinskas 13 (0/7 tritaškiai), Donatas Tarolis 8.

„Mavpy“: Igoris Čumakovas 33 (7 atk. kam.), Vladimiras Konievas 29 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Dmitrijus Skapincevičius 16.

„Lietkabelis“ šiuo metu verčiasi be įžaidėjo Jamaro Wilsono, kuris išvykęs padėti Suomijos rinktinei. Antradienį Gintaro Kadžiulio auklėtiniai susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“.