30
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Centrinėje trečiojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse triuškinančią pergalę įsirašė „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, kurie išvykoje 3:0 (0:0) sutriuškino blankiai sezono pradžioje atrodančią „Manchester United“.

30

Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o šeimininkai į nokautą buvo pasiųsti vos per dvi minutes. Iš pradžių Harry Kane’as gražiu ir preciziškai tiksliu smūgiu galva 50-ąją minutę išvedė Londono ekipą į priekį, o vos po dviejų minučių rezultatą padvigubino Lucas.

Brazilas padėjo galutinį tašką 84-ąją minutę, kai išmaudė visą „ManUtd“ gynybą ir pasižymėjo antrą kartą.

„Tottenham“ komanda išlieka viena iš keturių lygos ekipų, kurios dar neprarado taškų. Ji žengia antroje vietoje. Tuo tarpu Jose Mourinho auklėtiniai pralaimėjo antrą kartą iš eilės ir su trimis taškais kol kas žengia vos trylikti.