Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“.

Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia.

Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą. Baudos aikštelėje pargriautas Marco Asensio, o 39-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergio Ramosas.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. „Real“ dominavo, o „Girona“ laukė savo progų kontratakuoti.

Vis dėlto įvarčius mušė Madrido futbolininkai.

Už pražangą prieš M. Asensio skirtas dar vienas 11 metrų baudinys. 52-ąją minutę prie žymos stojo nebe S. Ramosas, o Karimas Benzema. Prancūzas, smūgiuodamas, taip pat neklydo.

59-ąją minutę puikų perdavimą iš aikštės centro atliko Isco. Ispanas „supjautė“ visą varžovų gynybą, išvedęs Garethą Bale’ą vieną prieš vartininką. Valas pasiuntė kamuolį į tolimąjį kampą.

80-ąją minutę G. Bale’as atliko perdavimą iš dešinės. K. Benzema, buvęs prie pat vartų, atsipalaidavo nuo varžovų ir pelnė ketvirtąjį „Real“ įvartį.

Madrido komanda, kaip ir „Barcelona“, laimėjo abejas pirmąsias rungtynes. Pirmadienį Ispanijos čempionato favoritus gali pasivyti Valensijos „Levante“, Bilbao „Athletic“ ir „Huesca“.