Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa.

Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas.

Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius.

Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“.

11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.

Visas rungtynes žaidė Jelgavos komandos lietuviai Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. Pastarajam 44-ąją minutę parodyta geltona kortelė.

„Riga“ išvykoje 1:0 (1:0) įveikė „Ventspils“.

Pergalingą įvartį 25-ąją minutę įmušė Darko Lemajičius.

Rungtynėms teisėjavo Gediminas Mažeika su savo asistentais Vytautu Šimkumi ir Vyčiu Snarskiu.

RFS (43 taškai) pirmauja čempionate, „Spartaks“ (29 tšk.) – penktas, „Jelgava“ (14 tšk.) – šešta. Lygoje žaidžia aštuonios komandos.