30
CR7 debiuto Italijoje epizodai (nuotr. SCANPIX)

Cristiano Ronaldo savaitgalį debiutavo Italijos „Serie A“ pirmenybėse ir nors pasižymėti nesugebėjo, vis tiek atsidūrė dėmesio centre.

30

Turino „Juventus“ po atkaklios kovos 3:2 (1:1) palaužė „Chievo“ ekipą ir sėkmingai pradėjo titulo gynimą Italijoje.

Visas rungtynes žaidęs C.Ronaldo pasižymėjo aktyvumu ir kova su varžovų vartininku Stefano Sorrentino. 39-erių vartų sargui ši kova baigėsi liūdnai – po susidūrimo su portugalu jam teko palikti aikštę jau per pridėtą antro kėlinio laiką.

Incidentas įvyko rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę prie pat namie žaidusio Veronos „Chievo“ vartų kilo sumaištis. Dėl kamuolio kovojęs C. Ronaldo stuktelėjo S. Sorrentino keliu į galvą.

39-erių vartininkas krito tarsi pakirstas, jį gaivino komandos draugai. Aplinkoje nesiorientavęs vartų sargas 91-ąją minutę pakeistas.

Po rungtynių paaiškėjo, jog jam lūžo nosis, sužeistas blauzdikaulis ir petys. Vis tik S.Sorrentino po rungtynių neprarado geros nuotaikos, kurią pataisė ir klasiškas 33-ejų portugalo poelgis.

„Sulaukiau palaikymo žinutės ir linkėjimo kuo greičiau pasveikti iš C.Ronaldo. Ačiū tau, legenda!“, – socialiniame tinkle rašė „Chievo“ veteranas.