Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus.

Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje.

Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.

Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro. 20-ąją minutę prie įvarčio prisidėjo kiti du ispanai – Cesaras Azpilicueta asistavo, Alvaro Morata pasiuntė kamuolį į vartus.

„Arsenal“ rezultatą išlygino per keturias minutes. 37-ąją minutę pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas. 41-ąją armėnas atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Alexas Iwobi.

Šeimininkų pergalę lėmė įvartis 81-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Edenas Hazardas įsirašė rezultatyvų perdavimą, M. Alonso – įvartį. „Chelsea“ ispanai – M. Alonso, Pedro, C. Azpilicueta, A. Morata – įvarčiais arba rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie visų trijų tikslių komandos smūgių.

Kitame Londono derbyje „Tottenham Hotspur“ 3:1 (1:0) nugalėjo „Fulham“.

„Wembley“ stadione vykusios rungtynės tapo istorinėmis Harry Kane’ui. Pasaulio čempionato „Auksinio batelio“ laimėtojas nutraukė prakeiksmą ir pirmąkart karjeroje „Premier“ lygoje įmušė rugpjūčio mėnesį. Tai įvyko 77-ąją mačo minutę.

74-ąją baudos smūgiu pasižymėjo kitas Anglijos rinktinės lyderis – Kieranas Trippieras.

42-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Lucas Moura, 52-ąją rezultatą lygino Aleksandaras Mitrovičius.

„Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ laimėjo abejas rungtynes, dvi nesėkmes patyręs „Arsenal“ – kol kas be taškų.