52
Rungtynių akimirkos (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Nors Vilniaus „Žalgiris“ skaudžiai krito prieš „Sevilla“ atsakomosiose Europos lygos atrankos trečiojo etapo rungtynėse, ekipos treneris Valdas Urbonas didelių priekaištų auklėtiniams neturėjo.

52

Lietuvos vicečempionai ketvirtadienį LFF stadione 0:5 (0:3) nusileido Ispanijos žvaigždėms. Išvykoje prieš savaitę buvo pralaimėta 0:1.

„Reikia pasveikinti varžovus su išėjimu į kitą etapą. Noriu padėkoti žiūrovams, jautėme jų palaikymą nuo pirmos minutės. Taip pat padėkoti žaidėjams už kovą ir atsidavimą. Per paskutinę savaitę buvo visko daug aplinkui. Galėjome puikiai įsitikinti, su kuo turėjome reikalų šiame etape.

Iš vienos pusės rezultatas didelis, bet iš kitos pusės taip greit praleidus du įvarčius yra sunkus grįžti į žaidimą. Pertraukos metu pavyko kiek nuraminti žaidėjus ir antras kėlinys buvo teikiantis daugiau vilčių. Bet pamatėme, kad bet kokia klaida ar smulkmena baigėsi įvarčiu į mūsų vartus. Žiūrime į priekį ir tęsiame kovą vietiniame fronte“, – nosies nenukabino V.Urbonas.

Svečiai jau per pirmas septynias minutes pelnė du įvarčius ir pasiuntė žalgiriečius į nokdauną. V.Urbonas mano, kad tam įtakos turėjo ir psichologija.

„Reikalinga gilesnė analizė, bet ir varžovas buvo atitinkamai nusiteikęs. Jų nusiteikimas buvo nuo pirmų minučių, parodyti savo jėgą. Greiti įvarčiai nusprendė tolimesnę rungtynių eigą.

Pirmos rungtynės tikrai buvo neblogos mums ir žaidimu, ir rezultatu. Visada norisi tai tęsti ir sužaisti dar geriau, ypač prie savų žiūrovų. Jie žaidė taip, kad neleido mums atlikti veiksmų, kurie Sevilijoje sekėsi visai neblogai.

Po gerų rungtynių išvykoje buvo atsiradę gana dideli lūkesčiai ir visai tai turėjo įtakos“, – pripažino treneris.