Vilniaus „Žalgiris“ žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą, kuriame, greičiausiai, susitiks su garsiąja Ispanijos futbolo ekipa – „Sevilla“.

Žalgiriečiai reikalus sutvarkė Lichtenšteine, kur atsakomosiose antrojo raundo rungtynėse 1:1 (0:1) sužaidė su „Vaduz“.

Lietuvos vicečempionai ketvirtadienį privertė savo sirgalius sunerimti. 34-ąją minutę įvartį pelnė šeimininkų futbolininkas Jodelis Dossou.

„Žalgiris“ viską išsprendė po pertraukos. 66-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Tomašas Šimkovičius.

Vilniečiai į trečiąjį etapą žengė bendru rezultatu 2:1, mat prieš savaitę namuose laimėjo 1:0.

Lietuvos komandos trečiajame etape, greičiausiai, laukia garsiosios „Sevilla“ barjeras. Ji pirmosiose antrojo raundo rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino Budapešto „Ujpest“ iš Vengrijos.

„Žalgiris“ pirmajame etape eliminavo Farerų salų „Klaksvik“.