Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“.

Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris.

„Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Arsenal“ varžovus nubaudė per pridėtą laiką. 93-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Reisso Nelsono perdavimu pasinaudojęs Alexandre’as Lacazette’as.

11 metrų baudinius mušusios komandos, atlikdamos pirmuosius penkis bandymus, neklydo. Lemiamu tapo nesėkmingas „Chelsea“ saugo Rubeno Loftuso-Cheeko smūgis.

Anglijos „Premier“ lygos sezonas startuos rugpjūčio 10-ąją.