Prieš artėjantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną antradienį praktikavosi trys čempionate žaisantys futbolo klubai – Londono „Crystal Palace“ ir „West Ham United“ bei „Huddersfield Town“.

Hadersfildo futbolininkai Vokietijoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Bologna“ – 2:1 (1:0).

Anglijos komandą 8-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs australas Aaronas Mooy.

56-ąją minutę rezultatą išlygino Diego Falcinelli.

„Huddersfield Town“ laimėjimą lėmė įvartis 90-ąją minutę. Įmušė Steve’as Mounie.

„West Ham United“ Austrijoje lygiosiomis 1:1 (0:0) baigė mačą su „Mainz 05“.

Komandos įvarčiais apsikeitė rungtynių pabaigoje. 70-ąją minutę įmušė Londono ekipos futbolininkas Antonio Martinezas. 79-ąją rezultatą išlygino Robinas Quaisonas.

Susitikimui pasibaigus lygiosioms, komandos mušė 11 metrų baudinius. Seriją „West Ham United“ laimėjo 7:6.

Londono ekipos narys Arthuras Masuaku ir jo varžovas Pablo de Blasis nerealizavo pirmųjų komandų bandymų. Antruosius–septintuosius futbolininkai mušė be klaidų. Viską lėmė Gaetano Bussmanno nesėkmė.

„Crystal Palace“ Anglijoje 1:0 (0:0) įveikė „Boreham Wood“.

Pergalę lėmė įvartis, kurį 69-ąją minutę įmušė Jonathanas Williamsas.

„Premier“ lygos sezonas startuos rugpjūčio 10-ąją.