„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“.

Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri.

Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.

31-ąją minutę Mančesterio komanda pelnė vienintelį įvartį – baudos smūgį realizavo Andreasas Pereira.

Kitame mače taip pat įmušti penki įvarčiai – Anglijos čempionė „Manchester City“ Floridoje 3:2 (1:2) įveikė stipriausią Vokietijos komandą Miuncheno „Bayern“.

Ji sužaidus pusę kėlinio pirmavo 2:0. 15-ąją minutę pasižymėjo Meritanas Shabani, 24-ąją – Arjenas Robbenas.

„City“ išgelbėjo dublį pelnęs Bernardo Silva (45+1, 70 min.) ir kartą taikliai spyręs Lukas Nmecha (51 min.).

Keturių įvarčių neužteko išaiškinti nugalėtoją „Barcelona“ bei Londono „Tottenham Hotspur“ rungtynėse Kalifornijoje. Mačas baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0), o baudinių serijoje katalonai triumfavo 5:3.

„Barcelona“ išbarstė turėtą dviejų įvarčių persvarą. 15-ąją minutę tikslus buvo Muniras, 29-ąją – Arthuras. Abiem rezultatyvius perdavimus atliko Rafinha.

„Tottenham Hotspur“ rezultatą išlygino per dvi minutes. 73-ąją įmušė Son Heung-Minas, 75-ąją – Georgesas-Kevinas N’Koudou.

Baudinių serijoje suklydo vienintelis Anthony Georgiou. Smūgį atrėmė vartininkas Jasperas Cillessenas.

„Liverpool“ (6 taškai) turnyro lentelėje rikiuojasi antras, „Tottenham Hotspur“ (3 tšk.) – penktas, „Barcelona“ (3 tšk.) – šešta, „Bayern“ (3 tšk.) – aštuntas, „Manchester City“ (3 tšk.) – devintas, „Manchester United“ (2 tšk.) – 12-as.