18
Londono „Arsenal“ – Paryžiaus „Saint-Germain“ 5:1 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Arsenal“ futbolininkai Singapūre vykusiose Tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynėse nepasigailėjo stipriausios Prancūzijos komandos Paryžiaus „Saint-Germain“. Anglijos ekipa triumfavo 5:1 (1:0).

18

„Arsenal“ anksti išsiveržė į priekį. 13-ąją minutę į kontrataką nurūko Pierre’as-Emerickas Aubameyangas ir Mesutas Ozilas. Gabonietis atliko puikų perdavimą, o laisvam vokiečiui teliko iš kelių metrų „sušaudyti“ Gianluigi Buffoną.

PSG rezultatą išlygino 60-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Christopheris Nkunku.

Vėliau pasipylė įvarčiai į „Saint-Germain“ vartus. Juos mušė po keitimų aikštėje pasirodę futbolininkai.

67-ąją minutę perdavimu iš kairės pasinaudojo Alexandre’as Lacazette’as. Jis 71-ąją minutę pasižymėjo po kampinio kilusios sumaišties, pelnydamas antrąjį įvartį.

87-ąją minutę kampinis pasibaigė Robo Holdingo įvarčiu. 94-ąją minutę paskutinį tašką po kontratakos padėjo Eddie Nketiah. Abiem futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Reissas Nelsonas.

„Arsenal“ iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Prieš tai Londono futbolininkai 1:1 sužaidė, o po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo Madrido „Atletico“.

PSG debiutinėse rungtynėse 1:3 nusileido Miuncheno „Bayern“.