43
Brazilija – Serbija rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Vėlyvą trečiadienio vakarą paaiškėjo dar dvi pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio dalyvės.

43

Vienai iš šių pirmenybių favoričių Brazilijos rinktinei pavyko išvengti sensacingo Vokietijos likimo.

Pietų Amerikos atstovai paskutinėse E grupės rungtynėse 2:0 palaužė Serbiją ir atkrintamųjų varžybų starte kovos prieš Meksiką.

Brazilijos komandos pergalę šiame susitikime nulėmė Paulinho (36 min.) ir Thiago Silva (68 min.) įvarčiai.

Kitose šio pogrupio rungtynėse Šveicarijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kosta Rikos komanda, kuriai pavyko iškovoti pirmąjį tašką Rusijoje vykstančiame čempionate.

Europos žemyno atstovai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 31-a minutę varžovų vartininką tiksliu smūgiu nuginklavo Blerimas Dzemaili.

Antrajame kėlinyje Kosta Rikai pavyko išlyginti rezultatą – 56-ą min. pasižymėjo Kendallas Watsonas.

Iki šio epizodo Kosta Rika buvo vienintelė komanda dar nepelniusi įvarčio šiame čempionate.

88-ą min. Šveicarijos komandą dar kartą į priekį išvedė Josipas Drmic.

Tačiau prieš pat susitikimo pabaigą šveicaras Yannas Sommeris įsimušė įvartį į savo vartus ir dvikova pasibaigė lygiosiomis.

Antrąją vietą E grupėje užėmę šveicarai aštuntfinalio etape susitiks su švedais.