42
Lenkija - Kolumbija (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienio vakarą Kazanės arenoje finišavo antrasis pasaulio futbolo čempionato turas.

42

Paskutinėse H grupės rungtynėse Kolumbijos rinktinė 3:0 (1:0) sutriuškino Lenkijos komandą, kuri patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Lenkai prarado visus teorinius šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas, nors prieš čempionato pradžia daugelis juos įvardijo H grupės favoritais.

Puolime aktyviai žaidę kolumbiečiai pirmą kartą pasižymėjo 40-ą minutę, kai po Jameso Rodriguezo perdavimo smūgiu galva įvartį pasiekė Yerry Mina.

70-ą minutę Kolumbijos persvarą padvigubino Radamelis Falcao, išbėgęs vienas prieš vartininką jis nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Paskutinį vinį į lenkų karstą įkalė Juanas Cuadrado (75 min.).

Kitose H grupės rungtynėse Japonijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 2:2 su Senegalu.

Afrikiečiai šiame susitikime buvo du kartus išsiveržę į priekį po Sadio Mane (11 min.) ir Moussa Wague (71 min.) pelnytų įvarčių.

Tekančios saulės šalies atstovų gretose pasižymėjo Takashi Inui (34 min.) ir Keisuke Honda (78 min.).

Po dviejų turų H grupėje pirmauja po 4-is taškus turinčios Japonijos ir Senegalo rinktinės, Kolumbijos sąskaitoje trys taškai.

Paskutiniame pogrupių etapo ture Senegalas kovos su Kolumbija, japonai – su lenkais.