36
Belgija – Tunisas rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Romelu Lukaku dar pirmame kėlinyje įmušė du įvarčius ir padėjo Belgijos rinktinei 5:2 sutriuškinti Tuniso rinktinę.

36

Belgų puolėjas su keturiais įvarčiais rezultatyviausio šio pasaulio čempionato žaidėjo titulą šiuo metu dalinasi su Portugalijos žvaigžde Cristiano Ronaldo.

Portugalas šį čempionatą pradėjo įmušdamas tris įvarčius į Ispanų vartus ir vieną į Maroko.

Tuo metu R. Lukaku du įvarčius atseikėjo Panamai ir jau kaip minėjome – du Tunisui. Būtent šis pasiekimas verčia futbolo pasaulio atstovus kalbėti apie R. Lukaku.

Belgas tapo pirmuoju žaidėju nuo 1986 metų, kuriam pavyko įmušti daugiau negu vieną įvarti dviejose pasaulio čempionato rungtynėse iš eilės.

Paskutiniam tai buvo pavykę padaryti Argentinos futbolo legendai Diego Maradonai.