Madrido „Real“ klubas po vienerių metų pertraukos tapo Ispanijos krepšinio čempionais. Rudy Fernandezo vedamas karališkasis klubas trečią kartą įveikė Vitorijos „Baskonia“ ir pabaigė įspūdingą sezoną.

„Real“ išvykoje 96:85 (18:21, 24:17, 23:19, 31:28) palaužė šeimininkus ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1. Madrido klubas pralaimėjo pirmąsias serijos rungtynes namie, bet vėliau triumfavo tris kartus iš eilės.

Nugalėtojams R.Fernandezas pelnė 27 taškus (6/9 trit.). Į NBA išvykstantis 19-metis Luka Dončičius pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Baskonia“ ekipai Rodrigue'as Beaubois surinko 19, Tornikė Šengelija 16, Mattas Janningas 15 (5/7 trit.) taškų.

Šį sezoną „Real“ laimėjo ir Eurolygos turnyrą.