„FIFA 19” žaidimo kūrėjai išpildė seną gerbėjų troškimą ir paskelbė apie naujoves

„EA Sports“ išleido pristatomąjį klipą apie „FIFA 19“ žaidimą ir atskleidė didžiausias šio kūrinio naujoves.

„FIFA 19” žaidimo viršelis (nuotr. Organizatorių)

Jau dabar aišku, kad šio žaidimo mėgėjai pagaliau galės mėgautis UEFA Čempionų lyga. Stipriausiojo Senojo žemyno turnyro licenciją iki šiol turėjo „Pro Evolution Soccer“, tačiau dabar ją įsigijo FIFA.

FIFA 19 prodiuseris Aaronas McHardy pripažino, kad šios lygos laukė ilgą laiką.

„Tai buvo labiausiai prašomas mūsų žaidėjų dalykas pastarąjį dešimtmetį. Mums tai yra kur kas daugiau negu tik Čempionų lygos licencija“, - pripažino A. McHardy.

Jau dabar aišku, kad antrus metus iš eilės ant žaidimo viršelio puikuosis Cristiano Ronaldo. Tačiau Madrido „Real“ žvaigždė šį kartą vietą turės dalintis ir su brangiausiu planetos futbolininku Neymaru.

„FIFA 19” žaidimo viršelis (nuotr. Organizatorių)

„EA Sports“ teigia, kad šiame žaidime FIFA gerbėjai pajus didelį skirtumą priimant kamuolį ir jį spiriant į vartus. Taip pat turėtų atsirasti papildomų taktinių galimybių rungtynių metu.

Tap pat pranešama, jog vienas iš didžiausių pakeitimų – dinamiškas oras. Nors tai dar nėra patvirtinta, teigiama, kad „FIFA 19“ žaidime besikeičiančios oro sąlygos gali įtakoti rungtynes. Lietus ar sniegas gali priversti žaidėjus daryti klaidas lygioje vietoje, o gal net ir patirti įvairias traumas.

Šių metų FIFA žaidimas dienos šviesą išvys rugsėjo 28 dieną. Vis dėlto tie, kurie žaidimą užsisakys iš anksčiau, jį gaus trimis dienomis anksčiau.

Žaidimo kaina gali siekti iki 99 JAV dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų