45
Klivlando „Cavaliers“ – „Golden State Warriors“ 102:110 (nuotr. SCANPIX)

„Golden State Warriors“ – kol kas per kietas riešutas LeBrono Jameso Klivlando „Cavaliers“. Kevino Duranto komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

45

„Warriors“ trečiosiose rungtynėse išvykoje triumfavo 110:102 (28:29, 24:29, 31:23, 27:21).

Svečiai pirmosiomis mačo minutėmis įgijo dviženklę persvarą – 16:4. Vis dėlto „Cavaliers“ iki kėlinio pabaigos ne tik pasivijo, o ir aplenkė varžovus – 29:28.

Klivlando krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 6:0 – 35:28. Vėliau skirtumas dar labiau išaugo – 47:35.

Šeimininkai po pertraukos išlygino rezultatą. Likusį laiką vyko atkakli ir permaininga kova. „Warriors“ gyvybiškai svarbus buvo K. Duranto tritaškis, kai švieslentė rodė 50 sekundžių. Tada šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą – 106:100.

„Cavaliers“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 47:37.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (13/28 metimų, 6/7 baudų, 11 rezultatyvių perdavimų, 10 atkovotų kamuolių), Kevinas Love’as 20 (6/13 met., 5/5 baud., 13 atk. kam.), Rodney Hoodas 15 (7/11 met., 6 atk. kam.), J. R. Smithas 13 (5/14 met.).

„Warriors“: Kevinas Durantas 43 (15/23 met., 7/7 baud., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Stephenas Curry 11 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Draymondas Greenas 10 (9 rez. perd.), Jordanas Bellas 10 (6 atk. kam.), JaVale’as McGee 10 (5/7 dvitaškių), Klay Thompsonas 10.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Ketvirtosios, ir galbūt lemiamos, rungtynės vėl vyks Klivlande.

„Warriors“ mačus namie laimėjo 124:114 bei 122:103.

„Warriors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 nugalėjo San Antonijo „Spurs“, antrajame – 4:1 Naujojo Orleano „Pelicans“, Vakarų konferencijos finale – 4:3 Hjustono „Rockets“.

„Cavaliers“ pirmajame atkrintamųjų etape 4:3 eliminavo Domanto Sabonio Indianos „Pacers“, antrajame – 4:0 Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. „Kavalieriai“ Rytų konferecijos finale 4:3 įveikė Bostono „Celtics“.

„Warriors“ (58 pergalės / 24 pralaimėjimai) reguliariajame sezone Vakarų konferencijoje buvo antra. „Cavaliers“ (50/32) – ketvirta Rytuose.