21
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkai neleido Klivlando „Cavaliers“ ekipai nė karto pirmauti antrosiose NBA finalo rungtynėse ir šventę pergalę įpusėjo kelionę titulo link. Juos į priekį vedęs Stephenas Curry pagerino NBA finalų rekordą.

21

„Warriors“ namie buvo stipresni 122:103 (32:28, 27:18, 31:34, 32:23) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Kitos dvi rungtynės vyks Klivlande.

„Cavaliers“ įpusėjus paskutiniam kėliniui dar sugebėjo išlikti per kovinį atstumą ir atsliko 93:105, bet beveik keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir pralaimėję atkarpą 0:11 jau buvo triuškinami.

Įspūdingai žaidė Stephenas Curry, pelnęs 33 taškus (2/9 dvit., 9/17 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

9 pataikyti tritaškiai per vienerias NBA finalo rungtynes – naujas rekordas. Anksčiau jis priklausė Ray Allenui, pataikiusiam aštuonis.

26 taškus pridėjo Kevinas Durantas (9 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blk.), 20 Klay Thompsonas.

„Cavaliers“ komandoje arti trigubo dublio buvęs LeBronas Jamesas pelnė 29 taškus (8/16 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Jis žaidė net 43 minutes.

22 taškus pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Kevinas Love’as, 15 pridėjo George’as Hillas.