Šiauliuose vykusiame finaliniame Lietuvos regbio-7 čempionato etape triumfavo ir nugalėtojo titulą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas.

Jis iškovojo teisę kitais metais dalyvauti Europos klubų Čempionų taurės turnyre.

Lietuvos čempionato finaliniame etape kovėsi penkios stipriausios šalies komandos. „Baltrex-Šiauliai“ 31:17 nugalėjo Kauno „Žalgirį“, 59:0 – „Skorpiono-Citmos“ ekipą, 24:14 – „Šiaulius“ ir 31:14 – Šiaulių „Vairą-Kalvį“.

„Čempionatas suorganizuotas puikiai, visi buvome aprūpinti būtiniausiais dalykais, aikštė paruošta tinkamai. Pergalę lėmė disciplinuotas žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje. Sunkiausia buvo žaisti su „Vairu-Kalviu“ ir „Žalgiriu“. Nors ir rezultatai gana įtikinami, abejos rungtynes bus sunkios, nes tos komandos yra geros, turi Lietuvos rinktinės žaidėjų“, – mintimis po čempionato dalijosi geriausiu „Baltrex-Šiaulių“ žaidėju pripažintas Armandas Kalinauskas.

Sidabro medalius iškovojo Kauno „Žalgirio“ regbininkai. Jie 17:12 įveikė „Skorpioną-Citmą“, 40:17 – „Šiaulius“ ir 26:14 – „Vairą-Kalvį“.

„Vairo-Kalvio“ regbininkai 27:0 įveikė „Skorpioną-Citmą“, 33:0 – „Šiaulius“ ir tenkinosi bronzos medaliais. Ketvirtąją vietą užėmė „Skorpionas-Citma“, penktąją – „Šiauliai“.

Kitos šalies komandos grumėsi dėl Lietuvos regbio-7 taurės. Ją iškovojo Šiaulių sporto gimnazija, iškovojusi visas keturias pergales. Antrąją vietą užėmė Panevėžio „Klevas-PRS“, trečiąją – Latvijos „Jūrmala“ ekipa.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Robertas Stočkūnas („Skorpionas-Citma“), Matas Miežys (Šiaulių sporto gimnazija), Aurimas Rudžinskas („Šiauliai“), Povlas Kėža (Šiaulių „Baltrex-PRC“), Armandas Kalinauskas („Baltrex-Šiauliai“), Leonardas Partikas („Klevas-PRS“), Kostas Malakauskas („Dorbė“), Kęstutis Marcišauskas („Vairas-Kalvis“), Paulius Sugintas („Žalgiris“), Reinis Salaniekas („Jūrmala“).