39
Milano „EA7 Emporio Armani“ – Brešos „Germani Basket“ 89:68 (nuotr. SCANPIX)

Italijos krepšinio lygos pusfinalyje – lygybė. Milano „EA7 Emporio Armani“ savo aikštėje 89:68 (30:13, 30:18, 14:19, 15:18) sutriuškino Brešos „Germani Basket“. Prie to labiausiai prisidėjo naudingiausiai žaidęs Artūras Gudaitis.

39

Šeimininkai visas lygtis išsprendė iki pertraukos. „EA7 Emporio Armani“ pirmąjį kėlinį laimėjo 30:13, antrąjį – 30:18.

Milano komanda po dviejų ketvirčių pirmavo 60:31.

„EA7 Emporio Armani“ trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius pralaimėjo, leisdama „Germani Basket“ šiek tiek sumažinti deficitą.

A. Gudaitis per 21 minutę buvo naudingiausias komandoje. Vidurio puolėjas surinko 21 balą. Lietuvis pelnė 14 taškų, pataikė šešias baudas iš septynių ir atkovojo aštuonis kamuolius.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 23 minutes bei prie pergalės pridėjo 11 taškų ir devynis naudingumo balus.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas – 1:1.

„EA7 Emporio Armani“ pirmąjį mačą namuose pralaimėjo 82:85.

Milano komanda porą artimiausių dvikovų žais svečiuose.