Futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius toliau siaučia Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Šįkart ne fantastiškais įvarčiais, o aršiu elgesiu.

36-erių švedas įpyko pirmojo rungtynių kėlinio pabaigoje, kai jam ant kojos užmynė Michaelas Petrasso. Už kanadiečio nugaros buvęs Z. Ibrahimovičius tvojo varžovui per ausį.

M. Petrasso 41-ąją mačo minutę parodyta geltona kortelė, o Z. Ibrahimovičius prieš save išvydo raudoną.

Be ryškiausios žvaigždės likusi Los Andželo „Galaxy“ svečiuose sugebėjo įveikti Monrealio „Impact“ – laimėjo 1:0.

Pergalingą įvartį 75-ąją minutę įmušė Ola Kamara.

„Galaxy“ (13 taškų) Vakarų konferencijoje rikiuojasi septinta. „Impact“ (9 tšk.) – 10-a Rytuose.