Dramatišką pergalę bronziniame Eurolygos mače pasiekęs Kauno „Žalgiris“ gerokai patampė visų klubo sirgalių ir gerbėjų nervus. Žalgiriečiai paskutinį ketvirtį pralaimėjo net 10-29 ir 24 taškų deficitą panaikinusi CSKA paskutinę minutę turėjo keletą progų išplėšti dramatišką pergalę.

Nors didžiąją rungtynių dalį rungtynes komentavę Vaidas Čeponis ir Rytis Vyšniauskas džiaugėsi puikiu „Žalgirio“ žaidimu ir baisėjosi maskviečių nusiteikimu, tačiau paskutiniame ketvirtyje netikėtai reikėjo pakeisti toną ir netgi mintyse ruošti kalbą, jeigu nutiktų blogiausias iš įmanomų scenarijų.

Po taiklių Mihailo Kulagino tritaškių Vaidas Čeponis tarstelėjo, kad tuoj jį ištiks infarktas, o rungtynių pabaigoje jam netgi išsprūdo lietuviškas keiksmažodis.

Portalas tv3.lt kviečia dar kartą prisiminti dramatiškiausius ir komiškiausius rungtynių komentatorių dialogus: